Autor Wątek: Co po Wilkinson Classic? - wybór kolejnej maszynki DE  (Przeczytany 41721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline de_monter

• Zaawansowany użytkownik
  • klawo jak cholera
  • Miejsce pobytu: Łódź
Odp: Co po Wilkinson Classic? - wybór kolejnej maszynki DE
« Odpowiedź #195 dnia: Listopad 13, 2017, 20:55:39 »
No, no, no. Już dawno nikt jej nie kupił :)
Mało tego jesteś jedną z niewielu osób, które twierdzą, że ona goli ;D
Nawiasem mówiąc ja też tak uważam.

Offline mayki

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Gdynia
« Odpowiedź #196 dnia: Listopad 13, 2017, 20:55:55 »
A ja polecam maszynkę Yuma, delikatna jak R89 a skuteczna jak Junior. A cena turbo budżetowa i dostępna od ręki.
maszynka- Wilkinson Classic,MUHLE R89, W11, Gillette Old Type OC, Gillette Rubie,Klon GSA,Junior P1.Merkur Slant 39C
krem do golenia Lider zielony,Wars,Białe  Zielone Proraso, Figaro,Brutal, Tabac.
po goleniu ałun i Lirene men cool, Korsarz Fresh, Wars ,Brutal

Offline am24

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Ostrowiec Św.
« Odpowiedź #197 dnia: Listopad 13, 2017, 21:15:18 »
@de_monter
Goli goli :-) a jakże. To twierdzenie, że nie goli pewnie spowodowane jest jej mega łagodnością. Ale jak maszynka nie zarzyna jak topór i nie gruchota facjaty, nie oznacza że nie goli ;-) pozdrawiam Kolegę ‚po fachu’! A raczej , po Feather’ze’ ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline de_monter

• Zaawansowany użytkownik
  • klawo jak cholera
  • Miejsce pobytu: Łódź
« Odpowiedź #198 dnia: Listopad 13, 2017, 21:21:49 »
Co kto lubi. U mnie ma dożywocie :)

Online SP3CtRUM

• *
  • \o/ Spec \o/
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #199 dnia: Listopad 13, 2017, 23:40:39 »
Ja także lubię Feathera. Co prawda pełną mam AS-D1 ale to prawie to samo. Do tego mam płytkę AS-D2 - idealnie pasuje do zestawu stalowego iKona.

A jeśli chodzi o Yumę - to ja szczerze nie próbowałem i bałbym się spróbować. Miałem 2 sztuki (chyba gdzieś w pudle są) - obie krzywe jak diabli. Cieniutka blaszka. Do tego - śmieszna sprawa - udało im się przy produkcji zrobić babola i jest wiele sztuk dostępnych z lustrzanym odbiciem napisu na czapce :)
"...You can call me SP3CtRUM, you can call me Spectrum, you can call me Spec. You can call me a dirty spec-of-a-bitch, but if you EVER call me Speick again, I'll finish this fight..."

Offline mayki

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #200 dnia: Listopad 14, 2017, 11:22:12 »
SP3CtRUM co do jakości to sie zgodzę, ja osobiście przy Panu składałem swoja sztukę z wszystkich dostępnych w pudełku,  mogę powiedzieć że teraz moja jest prosta. Jak będę w domu to zrobię fotkę i wstawię, cienkiej blaszki nie zauważyłem tam. Bardzo podoba mi się tam grzebień,żyletkę trzeba ułożyć przy wkładaniu bo bolce są małe i może tak być że z jednej strony będziemy mieć baranka z drugiej wilka.
maszynka- Wilkinson Classic,MUHLE R89, W11, Gillette Old Type OC, Gillette Rubie,Klon GSA,Junior P1.Merkur Slant 39C
krem do golenia Lider zielony,Wars,Białe  Zielone Proraso, Figaro,Brutal, Tabac.

Offline mayki

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #201 dnia: Listopad 14, 2017, 21:43:11 »
Przepraszam za post pod postem.
A o to obiecane fotki mojej Yumy.

Według Mnie jest prosta fajnie goli i jak się weźmie Yume w jedną rękę a Juniora w drugą, to Yuma się wydaję cięższa i solidniej zrobiona.
Jak na maszynkę za 10.zł uważam że jest to rewelacja.