Autor Wątek: KAI - żyletki gentlemana [Aleksandersky]  (Przeczytany 104031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robson

• *
  • Miejsce pobytu: CK
Odp: KAI - żyletki gentlemana [Aleksandersky]
« Odpowiedź #540 dnia: Październik 09, 2016, 22:18:36 »
No tak, to faktycznie można się rozczarować  :).
A tak poważnie to u mnie te żyletki zawsze mają zagwarantowane miejsce w pudełku. Może nie są na szczycie listy, ale też nie omijam ich z daleka.
Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...  

Offline Monocero

• Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: 100 lica
« Odpowiedź #541 dnia: Październik 09, 2016, 22:57:48 »
Żyletka, żebym nie wiem jak się golił, każda jedna szarpie, jest bardzo nieprzyjemna dla skóry. Mam kilkanaście innych żyletek, które sobie testuje i jeszcze żadna nie est taka tandetą. Istnieje prawdopodobieństwo, że to jakieś podróbki, bo nie chce mi się wierzyć żeby ktoś wyprodukował coś takiego. Za moim przypuszczeniem przemawia fakt, że nie trzymają wymiaru.
Wojsko stanowi główną podporę rządów.

Offline Robson

• *
« Odpowiedź #542 dnia: Październik 09, 2016, 23:01:18 »
Jeżeli kupowałeś w którymś z krajowych sklepów internetowych to raczej mało prawdopodobne abyś dostał podróbki.
Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...  

Offline Monocero

• Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: 100 lica
« Odpowiedź #543 dnia: Październik 09, 2016, 23:02:53 »
Właśnie, nie. Kupiłem od kogoś jakiegoś handlarza.
Wojsko stanowi główną podporę rządów.

Offline Robson

• *
« Odpowiedź #544 dnia: Październik 09, 2016, 23:05:33 »
No to wszystko jest możliwe, ktoś już na forum wspominał, że też kupił jakieś "dziwne" KAI. Ja mam i z krajowego źródła i z zatoki, w obu przypadkach nie mam zastrzeżeń do ich jakości.

Offline Pimps

• *
  • Miejsce pobytu: Tarnów
« Odpowiedź #545 dnia: Październik 10, 2016, 05:32:37 »
Ja z japońskimi żyletkami też się ciężko dogaduje i chodzi mi tutaj o wszystkie rodzaje Featherów, a z KAI nawet nie jest źle. Nawet w przypadku niektórych maszynek wydaje mi się że są super i je lubię w nich używać. Ogólnie uważam że to dobre żyletki i warto je mieć u siebie w magazynie.
Jeżeli czegoś nie wolno a bardzo się chce to można :)
YouTube
INSTAGRAM

Offline mpaw

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #546 dnia: Październik 10, 2016, 07:18:23 »
Dla mnie bardzo kiepskie żyletki. W agresywniejszym Braveheart szarpią, natomiast w X3 jedno zadowalające golenie. Ostatnio w połowie drugiego musiałem zmienić żyletkę na coś innego ze względu na podrażnienia.
Podchodziłem kilkukrotnie do tych żyletek i jak dla mojego zarostu to kompletne nieporozumienie, szczególnie w kwestii ilości goleń do ceny żyletki.  :mad:

Offline ultra00

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Chorzów/Górny Śląsk
« Odpowiedź #547 dnia: Październik 10, 2016, 09:57:47 »
Coz, wg mnie jedne z najostrzejszych, jak i zarazem najkulturalnieszych zyletek dostepnych internetowo...
Drugim biegunem, cenowo, i efektywnie sa np. Voskhody, tez pieknie...
Milego poczatku tygodni, ja poki co beer :police:
Pozdrawiam
Robert

Offline Nathan

• Stały bywalec.
  • amabor
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #548 dnia: Październik 10, 2016, 11:05:51 »
Zamiast standardowych 4 goleń wystarczają na 6-7. Ostatnio mam taką metodę: dwa pierwsze golenia w DE81 (R89), a potem cztery-pięć w R41. Jak dla mnie jedne z lepszych, a Voskhody jedne z gorszych.
"Just add water."

Offline slonique

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #549 dnia: Październik 10, 2016, 12:10:33 »
Jeszcze nie znalazłem dobrych żyletek z moskiewskiej fabryki, Rapira, Woschod czy Ladas, to nie to. Może i łagodne, ale przy tym tępe i nieskuteczne. Jak mam ochotę na łagodną żyletkę to węglowy Treet, a jak bawimy się ostrzej to Japonki: Kai i Feather albo Personna - Amerykanka ze szpitala

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Heniek.F2

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Kraków
« Odpowiedź #550 dnia: Październik 11, 2016, 00:51:40 »
Ależ ja jestem niestały. Jakiś czas temu kupiłem chyba na próbę jedną paczkę i naprawdę w R41 ładnie chodziły. Od pewnego czasu jednak, po nowej dostawie jest zdecydowanie gorzej. Po prostu szarpią i co zrobić. Obecnie oceniam niżej niż np. Astrę SP. Szkoda, zapowiadały się dobrze.

h.
Pozdrawiam
h.

..."17. Einstein uważał, że jego najlepsze pomysły przychodziły mu podczas porannego golenia.'' źródło: internet

Offline marplo

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Gdańsk
« Odpowiedź #551 dnia: Maj 11, 2017, 23:01:11 »
tak czytam czytam, uzywalem KAI prawie rok temu i bardzo je lubiłem, ale paczka sie skonczyla i teraz widze ze trzeba zamowic znowu  badger12

Offline Robson

• *
« Odpowiedź #552 dnia: Czerwiec 17, 2017, 09:26:43 »
Przypominam, oferty kupię/sprzedam tylko w dziale giełdowym. Jak ktoś czuje potrzebę sprzedaży zakłada stosowny wątek i po problemie. Posprzątane.

Offline Marcin Es

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Toruń
« Odpowiedź #553 dnia: Czerwiec 18, 2017, 01:39:07 »
Czasami używam, są w miarę powtarzalne, ale zdarzają się słabe sztuki. Dobrze się spisują w Merkurze HD 34c, niezbyt dobrze dogadują się z Muhle R41, Przepraszam, że pytam, ale dlaczego one są żyletkami gentlemana, bo nie widzę związku?

Offline Robson

• *
« Odpowiedź #554 dnia: Czerwiec 18, 2017, 07:21:34 »
Zerknij na pierwszy wpis w tym wątku autorstwa Aleksandersky, a znajdziesz tam wyjaśnienie dlaczego tak, a nie inaczej go zatytułował.