Autor Wątek: My name is "Brutal".  (Przeczytany 241321 razy)

wolfun i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotr

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Warszawa
Odp: My name is "Brutal".
« Odpowiedź #1290 dnia: Czerwiec 18, 2017, 21:19:43 »
Brutal Fresh nie ma nic wspólnego z Warsem Fresh.
Nie spodziewałbym się reaktywacji tej linii przez Larive - wg. mnie jest to nieopłacalne - kasy na tym zapachu nie zarobią...

Offline kinggillette

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Mazowsze
« Odpowiedź #1291 dnia: Czerwiec 18, 2017, 21:27:31 »
Jak oceniasz sam zapach  BF, lepszy czy gorszy od WF ?

Offline Piotr

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #1292 dnia: Czerwiec 19, 2017, 08:53:11 »
Inny  ;) 
Zależy co kto lubi, więc trudno stwierdzić, który jest lepszy... Świeżość Brutala opiera sie na "zielonych", roślinnych nutach a Wars jest bardziej "morski" chociaż nie do końca to dobre określenie.

Brutalowi bliżej do Lidera...

Offline kinggillette

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Mazowsze
« Odpowiedź #1293 dnia: Czerwiec 19, 2017, 11:34:26 »
Zielone nuty brzmi obiecująco ale porównanie do Lidera ( mam nadzieję że nie jest tak sztuczny ) bo Brutala Classic EDC oceniam bardzo dobrze , naturalny, klasyczny fougere, podobny do Paco Rabanne - Pour Homme (oczywiście zapach BC nie jest tak złożony i bogaty) dobra trwałość i projekcja jak na EDC  (moim zdaniem parametry lepsze  od  Warsa).Trochę szkoda że nowy właściciel nie zdecydował się na wprowadzenie " Fresha" ,który przypuszczam, że mógłby przypaść bardziej do gustu niż Grand.

Offline Nostalgik

• Użytkownik
  • **
  • Za moich czasów było inaczej.
  • Miejsce pobytu: Łódź
« Odpowiedź #1294 dnia: Sierpień 06, 2017, 23:47:44 »
 Witam! Wygrałem aukcję na Allegro i kupiłem kolejny egzemplarz starego Brutala do swojej kolekcji. Zapłaciłem za niego 120 zł i czekam na przesyłkę. Pochodzi on prawdopodobnie z końca lat 80tych. Oto jego zdjęcie.

Pozdrawiam. :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2017, 23:52:18 przez Nostalgik »

Offline Bloodcat

• *
  • I used to be schizophrenic, but we're fine now.
« Odpowiedź #1295 dnia: Sierpień 07, 2017, 00:26:38 »
Każdy a swojego bzika.. Podoba mi się Twój. : ))
Ośmiel się być mądrym.

Offline Robson

• *
  • Miejsce pobytu: CK
« Odpowiedź #1296 dnia: Sierpień 07, 2017, 09:53:52 »
120 zł [!], to naprawdę trzeba lubić ten zapach  :)
Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...  

Offline ptaku

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #1297 dnia: Sierpień 07, 2017, 10:31:25 »
Myślę że w tym wypadku nie chodzi o zapach tylko o sentyment, widać nawet po nicku. Podejrzewam że ten Brutal będzie dumnie stał na półce a nie będzie używany.

Offline Nostalgik

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #1298 dnia: Sierpień 12, 2017, 17:30:07 »
Myślę że w tym wypadku nie chodzi o zapach tylko o sentyment, widać nawet po nicku. Podejrzewam że ten Brutal będzie dumnie stał na półce a nie będzie używany.

Zgadza się, ustawiłem go na półce i nie używam, bo szkoda mi marnować takie fajne pachnidełko. Dziś w sklepach już takiego nie kupicie, pozostaje tylko allegro - pamiątki prlu. Poza tym uwielbiam jego zapach i mam do niego sentyment. Zresztą pisałem już o tym na tej stronie. :) Jak macie jakieś pytania to piszcie. Pozdrawiam.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2017, 18:21:48 przez Nostalgik »

Offline Nostalgik

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #1299 dnia: Sierpień 16, 2017, 18:11:59 »
Cześć Chłopaki, pomóżcie mi, bardzo was proszę. Jest szansa na to ,że ulepszą wodę kolońską Brutal Classic, która obecnie śmierdzi. Napisałem wiadomość do L A Rive - producenta tej wody i w końcu dostałem odpowiedz!

Oto treść mojej wiadomości do producenta:

Witam, chcę wam powiedzieć, że strasznie psujecie zapach wody kolońskiej Brutal Classic.
To nie jest ten Brutal który był za komuny. Zmieniliście jego zapach na gorszy, nie wiem zupełnie po co to zrobiliście. Zapach starego brutala był bardzo przyjemny. Kupiłem na aukcji Brutala z czasów komuny i jestem nim zachwycony. Dałem za niego 120zł i nie żałuję. Piękny zapach. Proszę odpiszcie, czemu zmieniliście jego zapach?

A to odpowiedz producenta.

Szanowny Panie

Dziękuję bardzo za informację odnośnie zapachu wody kolońskiej Brutal Classic. Jest nam przykro dowiedzieć się, że nie jest Pan zadowolony z zapachu wyrobu, który jak domyślam się z Pańskiego maila, został przez nas wyprodukowany. Zapewniam Pana, że kompozycja zapachowa, która jest wykorzystywana przez LA RIVE oraz była wykorzystywana przez poprzedniego producenta kosmetyków Brutal, nie uległa zmianie. Aby móc poczynić jakiekolwiek kroki, które pozwoliłyby nam na zrozumienie czy istnieje jakieś ryzyko związane z naszym wyrobem i/lub procesem jego konfekcjonowania uprzejmie proszę o przesłanie informacji o numerze partii. Powinien być on widoczny na mareczce przyklejonej do spodu butelki wody, której zapach ocenia Pan jako „gorszy” oraz tej, z której jest Pan zadowolony po zakupieniu na aukcji. Załączam przykładowe zdjęcie z numerem partii w kolorze czarnym czcionki. W oparciu o tę informacje będziemy w stanie wykonać analizę różnic w procesie konfekcjonowania i wyciągnąć ewentualne wnioski co do potencjalnych ulepszeń. Niestety bez tej informacji nie będzie to możliwe.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu bezpośrednio ze mną aby lepiej zrozumieć Pańskie oczekiwania odnośnie naszego wyrobu. 

Pozdrawiam / Best Regards,
Maciej T. Kamiński
Kierownik działu kontroli jakości
tel. +48 661400542
mkaminski@larive.pl

Co mam im napisać, o co im chodzi?

Offline Len

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Krotoszyn
« Odpowiedź #1300 dnia: Sierpień 16, 2017, 18:50:20 »
To,że zapach  Brutala zmienił się na przestrzeni lat jest oczywiste.Wątpię  w to ,że uda im się uzyskać formułę zapachu z przed 20 lat i więcej. Próbować można.

Offline PR100

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Ursus
« Odpowiedź #1301 dnia: Sierpień 16, 2017, 18:53:22 »
Widzisz,jak by Ci to wytłumaczyć żebyś zrozumiał. Okres PRL rządził się swoimi prawami i młodzi ludzie nie są w stanie ich pojąć.  Więc obejrzyj Polski film Kingsize i tam jest receptura na "wywar" nikt nie potrafił jej powtórzyć mimo, że składniki były takie same.  Obejrzyj i zrozumiesz różnicę. W ten sposób wytłumacz Panu Kierownikowi.
Kupię każdą brzytwę Wapienica oraz maszynkę albo głowicę Weber. Wiadomość na priv.

Offline Len

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #1302 dnia: Sierpień 16, 2017, 19:01:23 »
Dokładnie tak jak pisze@PR 100. Widzisz, ja się dziwię ,że żaden z producentów kosmetyków nie próbuje wskrzesić Tabacory.
Wniosek jest taki,że pewnie ten zapach jest już nie do odtworzenia nad czym ubolewam.

Offline Nostalgik

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #1303 dnia: Sierpień 16, 2017, 19:07:39 »
Myślę, żeby zawieść im tam do fabryki w Grudziądzu flakonik starego Brutala, który widnieje na tej stronie. Podsunąłbym im go pod nos, i sami poczuli by różnicę, ogromną różnicę. Ich perfumiarze może potrafili by odtworzyć ten zapach, według mnie nie jest zbyt skomplikowany. To zapach lasu po deszczu.  :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2017, 19:10:00 przez Nostalgik »

Offline Len

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #1304 dnia: Sierpień 16, 2017, 19:22:19 »
Jak masz tyle determinacji w sobie,to ruszaj do Grudziądza,ciekawe co powiedzą.