Autor Wątek: Krem Lider  (Przeczytany 157397 razy)

Mały Marcio i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zami

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Wenecja
Odp: Krem Lider
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 07, 2012, 17:28:34 »
a ja sie dzis ogolilem wlasnie mydelkiem w tyglu proraso (chyba to samo co omega) i nie jestem zadowolony, eukaliptus w kreme do golenia to dobry jest na wloski klimat gdzie jest ciagle po 30 stopni, ale jak go zostawilem na na twarzy zeby zmiekczyl zarost na czas polerowania na pasie zaczelo mi byc zimno w twarz, moze i nawet pozamykal pory. Piana tez, mimo ze dobra, nie byla rewelacyjna. Lepiej mi sie goli liderem;]

Zapach uwazam za to za swietny, pachnie po prostu swiezoscia i czytstoscia.

Za to afterszejw proraso i krem przed/po sa super.

Rozumiem, że pisałeś o zielonym mydle proraso. Ja odszedłem od niego pi kilku goleniach. Obecnie i od dłuższego czasu już na tapecie białe proraso. Nie ziębi tak twarzy i jest delikatniejsze.

Offline zenek

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 07, 2012, 19:33:47 »
masz racje, mialem zielone. Dodatkowym minusem jest to ze proraso zawiera  Sodium Lauryl Sulfate albo Sodium Laureth Sulfate (nie pamietam ktore), co podobno dobrze o kosmetykach nie swiadczy, szczeglow nie znam;p. Lider nie ma tego.

Offline Vyborny

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Trzebnica/Wrocław
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 07, 2012, 20:34:52 »
Ten fakt chyba na dłuższą metę przemawia za posiadaniem mydła. Przynajmniej pewny skład, chyba że się mylę. Odkąd golę się mydłem, najprawdopodobniej nie wrócę do sklepowych kremów których skład rzeczywiście ciągle ulega zmianom na gorsze...i to prawda że Lider to nie TEN LIDER...tak jak wiele wiele innych kultowych kosmetyków...Gdy kiedyś byłem w drogerii w swoim mieście pytając o mydło, "ekspedientka"(?), a raczej blond "laska" dość lekkich obyczajów żująca gumę w sposób co najmniej taki jak gdyby żuła dętkę od rowera , spojrzała na mnie jak na idiotę i powiedziała: "Z której pan jest epoki? przecież mydła do golenia to dawno temu były"... Nie wdawałem się w dyskusję...chyba wiadomo czemu...

Offline pawel8891

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Puławy
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 25, 2012, 12:20:21 »
Kiedy kończył mi się żel do golenia zastanwaiałem się nad kupnem mydła (proraso, wilkinson) ale ostatecznie zrezygnowałem. Trochę zniechęciły mnie opinie użytkowników, którym przeszkadzało zbytnie uczucie wyziębienia skóry. Tym razem nie pakowałem się w wynalazki z puszki, kupiem zwykły krem padło na lidera gdyż nie przepadam za zapachem warsa. Jak na krem za 2,95zł. jest super chociaż mam wrażenie że pieni się gożej od warsa, ale co naważniejsze nie pachnie tak intensywnie.

Offline blaha

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Swarzędz
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 02, 2012, 16:03:00 »
Ja lubie Lidera pachnie super, cena i fajnie się goli, jedyny problem to moja dziewczyna która mówi mi że po goleniu pachne jak jej dziadek no i co teraz??
Musi dziewczyna to wytrzymać  >:D

Offline Vyborny

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 02, 2012, 19:13:20 »
Niech się cieszy że nie używasz Warsa afro

Offline zenek

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 02, 2012, 19:27:18 »
hehe, tez to przerabialem, moja musiala i warsa zaakceptowac. nie daj sie wsadzic pod pantofel;p

Offline Vyborny

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 02, 2012, 19:58:58 »
Zenek dobrze gada, wódki mu dać! 8) Masz używać kosmetyku który TOBIE odpowiada ;)

Offline blaha

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Swarzędz
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 02, 2012, 20:09:19 »
Panowie,

Dlatego napisałem że musi to wytrzymać, jeśli chodzi o kobiety to nie mam problemu z pantoflem niezależnie jaki by on był duży. Powiem tak nazwa Lider idealnie pasuje do tego kremu  8)

Offline peseriusz

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 02, 2012, 14:08:21 »
Dzisiaj zatęskniłem za cytrusowym zapachem Lidera, i kupiłem jedną tubkę. Czasem warto powrócić do tego zapachu  ook
Shave ev'ry day and you'll always look keen !

Offline Filip_f66

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Chełm
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 02, 2012, 18:41:37 »
Dzisiaj rano do golenia użyłem kremu LIDER -zielony.Byłem mile zaskoczony jego jakością.Bardzo delikatny miętowy zapach i konsystencja piany sprawiły,że od razu go polubiłem .To naprawdę bardzo dobry krem i od dzisiaj będę go częściej używał.Czy jest jeszcze inny kolor LIDERA? shave

Offline zbyszek

• Nowy Użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Poznań
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 02, 2012, 19:03:41 »
Tak, jest jeszcze niebieski, ale nie miałem okazji używać.

Offline Filip_f66

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 02, 2012, 20:26:56 »
Niebieski jest w takim razie cytrusowym ? :question:

Offline Filip_f66

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 02, 2012, 20:37:54 »

Offline marcinpgj

• Nowy Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 07, 2012, 00:27:13 »
Ja nie rozumiem krytyki Lidera...nie każdy musi lubić ale za ta cenę krem jest genialny...ja odstawiłem wszystko dla Lidera a mój ojciec uważa, że nie ma różnicy między tym Liderem a Pollena Lider...