Autor Wątek: Krem Lider  (Przeczytany 156463 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomekk

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Polska
Odp: Krem Lider
« Odpowiedź #555 dnia: Styczeń 07, 2017, 13:23:44 »
Witam czym różnią się wars od lider na pewno kolorem i zapachem czymś jeszcze ?
Pozdrawiam

Offline plasticfree

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Gdańsk
« Odpowiedź #556 dnia: Styczeń 07, 2017, 13:27:04 »
W moim odczuciu jakościowo podobne produkty. Sporo osób twierdzi, że lider wysusza trochę twarz.
Maszynki: Maggard Razors V3 i V3A / Weishi 9306-C / Wizamet P-1 Junior /
Brzytwa: Dovo Solingen Best Quality 6/8
Pędzle: Maggard Razors Marble 24mm / HJM 21P8SGR / Isana dzik

Offline Mattia

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #557 dnia: Styczeń 07, 2017, 20:15:03 »
Witam,
jak dla mnie też są zbliżone do siebie. Osobiście wolę Warsa, zapach bardziej mi odpowiada.
Pozdrawiam

Online marco

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Kraków
« Odpowiedź #558 dnia: Styczeń 07, 2017, 22:13:09 »
Jak dla mnie,  zapachowo lepszy Wars,  ale Lider jest bardziej wydajny.
Ja wybieram Lidera.
Chociaż ostatnio miałem do wyboru 70g Lidera za 3zł z groszami i Nivea  100 g  w promocji za 5 kę,  to wziąłem Nivea. 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2017, 23:26:25 przez marco »
Miłego dnia!

EJ89,  Wilkinson Classic.  Więcej mi nie trzeba. 👍

Offline Magik83

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Przemyśl, Szydłowiec, Warszawa
« Odpowiedź #559 dnia: Styczeń 07, 2017, 22:28:21 »
Kocham Lidera za całokształt Warsa też zresztą  :)

Offline SP3CtRUM

• *
  • \o/ Spec \o/
« Odpowiedź #560 dnia: Styczeń 07, 2017, 23:12:38 »
Lider i Wars w składzie różnią się tylko substancjami zapachowymi i barwnikami.
"...You can call me SP3CtRUM, you can call me Spectrum, you can call me Spec. You can call me a dirty spec-of-a-bitch, but if you EVER call me Speick again, I'll finish this fight..."

Offline dr_Evil

• Użytkownik
  • **
  • Miejsce pobytu: Lublin
« Odpowiedź #561 dnia: Styczeń 10, 2017, 21:41:30 »
Wyjechałem na tygodniowy kurs i zapomniałem mydła do golenia. Jedyne co mieli w okolicy (w zasięgu pieszego) to Lider...
Kupiłem- był to raz pierwszy i ostatni (chyba że znowu nie będę mieć czym się ogolić).
Poślizg jest, goli się całkiem przyzwoicie- w porównaniu z mydłem, nawet przy naprędce ukręconej pianie, (Haslinger sandałowy) zdecydowanie słabiej. Za to podrażnić się wyjątkowo łatwo, do tego strasznie wysusza gębę.
Wybaczyłbym, gdyby nie zapach- jak kostki do kibla. Dlaczego to Warsa albo Bonda nie idzie dostać w każdym kiosku?

//oceniłem gorzej niż powinienem, bo mojej ulubionej wody poholeni- Alpy378- zbrakło...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2017, 21:53:18 przez dr_Evil »

Offline Dziki_Koziol

• Stały bywalec.
  • Boomala tomala a malonga aryki takana a pitonga!
  • Miejsce pobytu: Bydgoszcz
« Odpowiedź #562 dnia: Styczeń 11, 2017, 10:14:31 »
To co kupują tubylcy jest w danym kiosku. Najwyraźniej użytkownicy kremów do golenia są na wymarciu w tej okolicy. 8)
Maszynka: Edwin Jagger R41
Żyletki: Astra SS
Mydło: Proraso zielone
After Shave: Różne płyny

"Marian milczał. Wiedział, że musi milczeć i czekać. Wokół było pusto i cicho. Ta cisza krzyczała."
Jan Oborniak

Offline slonique

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #563 dnia: Styczeń 11, 2017, 13:38:40 »
Czasami można znaleźć Lidera Active, zamiast zapachu cytrynowej kostki WC mamy zapach niemieckiego proszku do prania, jak dla mnie lepsza opcja.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Armand

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Breslavia/Cracovia/Baleary
« Odpowiedź #564 dnia: Styczeń 11, 2017, 14:38:02 »
Ta sztuczność  "Lidera" jest całkiem fajna :) Odbierałem ją trochę jak takie cyberjabłko  >:D , bardzo syntetyczny aromat udający owoc, coś jak przemysłowe konfitury w plastikowych jednorazówkach. Umiarkowanie użyty EDC pozostawia fajną nutę świeżości. Ale już mi się przejadł, za dużo innych fajnych rzeczy. Lider "Active" pachnie moim zdaniem jak dziecięca kąpiel z lodami śmietankowymi, bardzo delikatny i przyjemny  ;D Wars za to jest ponadczasowy, nie do zastąpienia, ten mi się nie znudzi nigdy.
Brzytwy-Piomet Częstochowa 6/8 "Samuraj"/ "Bagheera" 6/8 by Gienek.

MnŻ- Gillette NEW No. 77 (30's)

EDT- GROM/GROT Próchnik, Brutal Intense, Chopin AS- Brutal Classic/Grand, Chopin, Wars Classic, Admirał, Alpa 378 EDC- Wars Classic, Przemysławka, Brutal Grand.

Offline SP3CtRUM

• *
  • \o/ Spec \o/
« Odpowiedź #565 dnia: Styczeń 11, 2017, 15:47:37 »
Każdy zapachy odbiera inaczej. Mi krem Lider aż tak bardzo zapachowo nie przeszkadza choć do wielu bardziej naturalnych cytrusowych specyfików mu daleko ale już AS lub EdC to totalna porażka.

Ale tak się zastanawiam @Armand, czy gdyby Lider nie nazywał się Lider tylko np. Lüderh (produkcja niemiecka) i wersja dla aktywnych - Lüderh Aktiv to czy byś nie opisał zapachów bliżej właśnie kostki toaletowej i proszku do prania :)
To bez żadnej złośliwości - tylko się zastanawiam czy czasem fakt produkcji krajowej i wspomnień z ostatnich dziesięcioleci nie podnosi trochę (dużo) skali odbieranych bodźców ku tej lepszej stronie.

Wars to fakt, niepowtarzalny - można albo kochać albo nienawidzić
"...You can call me SP3CtRUM, you can call me Spectrum, you can call me Spec. You can call me a dirty spec-of-a-bitch, but if you EVER call me Speick again, I'll finish this fight..."

Offline Dziki_Koziol

• Stały bywalec.
  • Boomala tomala a malonga aryki takana a pitonga!
  • Miejsce pobytu: Bydgoszcz
« Odpowiedź #566 dnia: Styczeń 11, 2017, 16:12:39 »
I do tego posiadał na opakowaniu "elektryczne" runy.  rotfl O:-)
Maszynka: Edwin Jagger R41
Żyletki: Astra SS
Mydło: Proraso zielone
After Shave: Różne płyny

"Marian milczał. Wiedział, że musi milczeć i czekać. Wokół było pusto i cicho. Ta cisza krzyczała."
Jan Oborniak

Offline Armand

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Breslavia/Cracovia/Baleary
« Odpowiedź #567 dnia: Styczeń 11, 2017, 17:04:09 »
czy czasem fakt produkcji krajowej i wspomnień z ostatnich dziesięcioleci nie podnosi trochę (dużo) skali odbieranych bodźców ku tej lepszej stronie.

No właśnie całkiem nie.. O ile z Warsem miałem jakieś skojarzenia z dzieciństwa, bardzo odległe i słabe, o tyle Lidera w ogóle nie pamiętam. Ani zapachu, ani tubki, nic. To było dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, wąchać go i użyć jako kosmetyku. Warsa w zasadzie też odkryłem na nowo, np.nieoczekiwane skojarzenie z MR Amber&Gold było mega odkryciem (jaki podobny,ale w sumie fajniejszy!). 

"Lüderh Aktiv"  rotfl rotfl rotfl rotfl padłem…  :)
Brzytwy-Piomet Częstochowa 6/8 "Samuraj"/ "Bagheera" 6/8 by Gienek.

MnŻ- Gillette NEW No. 77 (30's)

EDT- GROM/GROT Próchnik, Brutal Intense, Chopin AS- Brutal Classic/Grand, Chopin, Wars Classic, Admirał, Alpa 378 EDC- Wars Classic, Przemysławka, Brutal Grand.

Offline SP3CtRUM

• *
  • \o/ Spec \o/
« Odpowiedź #568 dnia: Styczeń 11, 2017, 17:08:35 »
Ok :) Ale mnie też interesuje czy Ty/my nie gloryfikujemy albo umniejszamy jakości produktom tylko ze względu na fakt ich pochodzenia.
Szczerze - czasem mi się zdaje, że zarówno Lider jak i Wars w opiniach dostają ten "punkt" czy dwa wyżej za fakt bycia produkowanymi w Polsce.

Ja u siebie zauważyłem tak np. przy kremach z Bałkanów - po zakupie kilku różnych od razu założyłem, że będą to kremy przeciętne i niezbyt wyrafinowane.

Offline Robson

• *
  • Miejsce pobytu: CK
« Odpowiedź #569 dnia: Styczeń 11, 2017, 17:11:46 »
U mnie Lider z pewnością nie dostanie dodatkowych punktów "za pochodzenie", chyba jeszcze żaden krem tak wyczuwalnie nie wysuszał mi skóry jak właśnie on.
Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...