Autor Wątek: My name is "Brutal".  (Przeczytany 225752 razy)

Offline WOJPAP

• Stały bywalec.
  • Poznać Pana po cholewach
  • Miejsce pobytu: Kraków
Odp: My name is "Brutal".
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 28, 2012, 00:15:50 »
Mam i ja już swojego Brutal Classik 
Jestem pod duuużym jego wrażeniem !!!
Polecam .
maszynka Merkur Progress standard , żyletki Triton 3R , pędzel syntetyk Maggard purple 26 mm , mydło do golenia AB , krem do golenia "Wars ", ałun potasowy , after shave " Consul ", balsam koniczynowy " Lawendowa Farma ".

Offline Lewy

• Stały bywalec.
  • Cichy pasjonat
  • Miejsce pobytu: W-wa
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 28, 2012, 15:33:39 »
Kupiłem i ja ;D Był tylko AS. Nooo muszę przyznać, że to coś odmiennego niż zapachy używane przeze mnie dotychczas. Przypomina mi nieco zapach jakim byłem spryskiwany po strzyżeniu u fryzjera. Ogólnie bardzo fajny.
Z przykrością informuję, że nie produkuję już pasów do ostrzenia.

Offline lotnybartek

• Użytkownik
  • **
  • Jak dziecko w sklepie z zabawkami!
  • Miejsce pobytu: Polska
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 30, 2012, 22:15:19 »
Zakupiłem dzisiaj wodę kolońską Brutal Classic i ... po prostu bomba. Zapach trwały, ponadczasowy, mojego dzieciństwa, zostanę przy nim na pewno na długo. I ta cena - śmieszne 14 zł.
Merkur of Solingen - Futur Chrome, Stojak na Maszynkę i Pędzel - Omega 206 Chrome, Pędzel - Omega Borsuk Model 6550, Żyletki Feather Platinum

Offline arturro

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 30, 2012, 23:02:10 »
Też jestem fanem classika :)

pozdrawiam
a

Offline reza

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 03, 2012, 13:07:54 »
Nie ma to jak polskie kosmetyki, Brutal The Best  :)

Offline Vyborny

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Trzebnica/Wrocław
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 03, 2012, 17:42:19 »
Nie mam nic do Brutala ale, gdybym go używał to żona by mnie z wiary wychrzciła. Nie mam w sumie o to pretensji bo gdyby moja żona pachniała moją ciotką czy też inną starszą Panią to raczej było by to mało pociągające. 8)

Offline WOJPAP

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 03, 2012, 17:58:10 »
Vyborny bluźnisz , bluźnisz a silnoręcy już idą  :P
maszynka Merkur Progress standard , żyletki Triton 3R , pędzel syntetyk Maggard purple 26 mm , mydło do golenia AB , krem do golenia "Wars ", ałun potasowy , after shave " Consul ", balsam koniczynowy " Lawendowa Farma ".

Offline GZ

• Aktywny użytkownik
  • GZ
  • Miejsce pobytu: Lublin
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 03, 2012, 19:11:10 »
...Coraz częściej wybór polskich kosmetyków to nie przymus spowodowany nizszą ceną, ale świadoma decyzja. Bo są świetne.!...w tym roku świętuje 35-lecie istnienia marka Brutal. Brutal jest nadal w pierwszej piątce najbardziej popularnych kosmetyków po goleniu w Polsce , i to bez żadnego wsparcia reklamowego!...
frag. art. Made in Poland(Wysokie Obcasy nr 46)

Offline reza

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 03, 2012, 19:13:54 »
Na pewno polskie kosmetyki nie są gorsze od dużo droższych zagranicznych, tylko nie mają takiej reklamy

Offline Lewy

• Stały bywalec.
  • Cichy pasjonat
  • Miejsce pobytu: W-wa
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 03, 2012, 19:36:38 »
Mi na początku woda po goleniu Brutal nie bardzo przypasowała. Może dla tego, że nigdy takiej nuty nie używałem. Teraz jednak wiem, że następną kupię taką samą. Bardzo fajny zapach. I całkiem nieźle współgra z balsamem Ziaja Yego, który wcieram po Brutalu.
Z przykrością informuję, że nie produkuję już pasów do ostrzenia.

Offline gie

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Gdynia
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 03, 2012, 20:24:58 »
[...]
Mi Classik też niespecjalnie przypasował. Przypuszczam że ten zapach i podobne, typu Consul czy Przemysławka istotnie zmniejszają potencjalną atrakcyjność użytkownika ww wynalazków dla samic ze sprawnym węchem przed 50 rokiem życia :) Za to są idealne jak ktoś chce sobie zrobić dzień dziadka, poza tym świetnie zabijają zapach kremu Wars.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2012, 20:58:34 przez Lewy »

Offline Vyborny

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Trzebnica/Wrocław
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 03, 2012, 22:16:20 »
Przypuszczam że ten zapach i podobne, typu Consul czy Przemysławka istotnie zmniejszają potencjalną atrakcyjność użytkownika ww wynalazków dla samic ze sprawnym węchem przed 50 rokiem życia :) Za to są idealne jak ktoś chce sobie zrobić dzień dziadka

Widzę że "kminisz" o co mi chodziło ;D

Offline lotnybartek

• Użytkownik
  • **
  • Jak dziecko w sklepie z zabawkami!
  • Miejsce pobytu: Polska
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 04, 2012, 11:44:37 »
Zapach bardzo męski, żona moja powiedziała, że w końcu nie pachnę jak baba. Dodała, iż te słodko cukierkowe zapachy, które są propagowane przez ogólny mainstream są nie na miejscu u samca ;)  :azn: Pozostanę przy nim na bardzo długo. Aha, używam wody kolońskiej, nie wody "po goleniu" czy jak tam to się zwie.
Merkur of Solingen - Futur Chrome, Stojak na Maszynkę i Pędzel - Omega 206 Chrome, Pędzel - Omega Borsuk Model 6550, Żyletki Feather Platinum

Offline WOJPAP

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 04, 2012, 11:53:55 »
 +1

Offline zenek

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 04, 2012, 12:09:12 »
Przypuszczam że ten zapach i podobne, typu Consul czy Przemysławka istotnie zmniejszają potencjalną atrakcyjność użytkownika ww wynalazków dla samic ze sprawnym węchem przed 50 rokiem życia :) Za to są idealne jak ktoś chce sobie zrobić dzień dziadka

Widzę że "kminisz" o co mi chodziło ;D

Nie sądzę żeby zapach wody kolońskiej miał decydujące znaczenie w tych sprawach.