Autor Wątek: [Szukam] Ostrzenie Łódź  (Przeczytany 8809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline swistak3000

• Nowy Użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Łódź
Odp: [Szukam] Ostrzenie Łódź
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 09, 2017, 08:36:44 »
Tak jak napisałeś oczekuję większego komfortu i mam nadzieję na brak podrażnień po goleniu.  Nie wiem chce sprawdzić tę technikę i przekonać się na własnej skórze tak jak tu piszecie "golenie brzytwa to jedyne prawdziwe golenie":)

A czemu tak dopytujesz?

Offline Robson

• *
  • Miejsce pobytu: CK
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 09, 2017, 10:20:27 »
Panowie nie ten wątek, przenieście tą dyskusje w odpowiedniejsze miejsce.
Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...  

Offline swistak3000

• Nowy Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 09, 2017, 10:29:57 »
Ok rozmowa sama się wywiązała.  Nadal jednak w tym dziale podtrzymuje pytanie czy jest jakaś osoba która naostrzyla by mi brzytwe Dovo gdy takową zakupie.
Na razie sie wstrzymuje z zakupem ponieważ wiem że sam tego nie zrobię a nie chce zepsuć:)

Offline Robson

• *
  • Miejsce pobytu: CK
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 09, 2017, 10:35:12 »
No i o to właśnie chodzi żeby Twoje pytanie nie zniknęło w wyniku dyskusji, która nie jest związana z poszukiwaniem osoby mogącej Ci pomóc w naostrzeniu brzytwy. Poczekaj jeszcze chwilę, może ktoś się zgłosi. Jeżeli nie rozważ w następnej kolejności możliwość wysłania brzytwy do kogoś z innego miasta.
Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...  

Offline _VIPER_

• Nowy Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 11, 2017, 08:06:24 »
Podbijam temat czy  w okolicach Lodzi potrafi ktoś poprawnie naostrzyc brzytwe? Oczywiscie nie za darmo.  Wole oddac komus z doswiadczeniem niz zepsuc samemu..

Offline swistak3000

• Nowy Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 22, 2017, 20:05:43 »
Witam . Ponawiam moje pytanie/prośbę o naostrzenie mojej brzytwy. Najlepiej w łodzi i okolicach ale zdecyduje sie także na wysłąnie gdzieś dalej. Proszę o pomoc. Moja brzytwa to  DOVO - brzytwa 5/8 czarny cellidur, wklęsłość 1/2 nowa niedawno zakupiona. Próbowałem się nią ogolić pare razy. Z ręki włosy zbiera idealnie ale nie przechodzi testu włosa i strasznie szarpie zarost na twarzy. Jeszcze raz proszę o pomoc oczywiscie odpłatnie a nie na piękne oczy. :)

Online gienek-emeryt

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Częstochowa
« Odpowiedź #36 dnia: Wczoraj o 06:35:58 »
Czyżby przez kilka miesięcy nie znalazł się nikt z Łodzi lub okolicy żeby Ci naostrzyć brzytwę?
Proszę na PW to może znajdziemy jakieś wyjście.
                                         Gienek    ook
Każde rękodzieło ma swoją cenę.
Kto zaniża jego wartość lekceważy wykonawcę i ośmiesza siebie.