Wiki Brzytwa.org:Informacje prawne

Skocz do: nawigacja, szukaj
  • W serwisie Wiki Brzytwa.org można znaleźć artykuły związane z "Tradycyjnym Goleniem". Serwis ten powstaje jako wynik działalności użytkowników oraz członków społeczności forum Brzytwa.org
  • Wiki Brzytwa.org jest otwartą encyklopedią, co oznacza, że tworzą ją nieodpłatnie ochotnicy zarówno pracujący indywidualnie jak i w grupach, którzy rozwijają tym samym wspólny zasób wiedzy. Takie rozwiązania pozwalają każdemu użytkownikowi społeczności na zmianę zawartości znalezionej na stronach tej encyklopedii. Choć dokładamy wszelkich starań, aby treść artykułów była weryfikowalna na podstawie wiarygodnych źródeł, nie jesteśmy w stanie ręczyć za wszystkie informacje tutaj zawarte.
  • Nie oznacza to, że nie można znaleźć na Wiki Brzytwa.org wielu wartościowych informacji. Należy jednak być świadomym, że nasz serwis nie może w zagwarantować w jakikolwiek sposób, wiarygodności treści opublikowanych na jego stronach. W każdej chwili ktoś może zmienić treść artykułu umyślnie lub przypadkowo wprowadzając do niego fałszywe informacje, których nie będziemy mogli w porę skorygować.
  • Odpowiedzialność za pojawienie się niepoprawnych bądź oszczerczych informacji w Wiki Brzytwa.org spoczywa na autorze takiego wpisu. Każda strona posiada listę tworzących ją osób. Dzięki temu w łatwy sposób można zlokalizować twórcę takiego wpisu.
  • Grafiki i inne multimedia są udostępniane na indywidualnych licencjach, wskazanych przez autora danego dzieła. Przed wykorzystaniem należy zapoznać się z warunkami licencji, na której udostępniony jest dany materiał.
  • Jeśli zauważysz, że zamieszczony na Wiki Brzytwa.org materiał multimedialny jest chroniony prawem, zgłoś go któremuś administratorowi. Natychmiast podejmiemy działania mające na celu potwierdzenie takiej informacji oraz usunięcie jej z materiałów multimedialnych.
  • Wszystkie materiały umieszczone na stronach Wiki Brzytwa.org mogą być modyfikowane i wykorzystywane na potrzeby rozwoju tego serwisu.
  • Wszelkie formy powielania bez zgody autora są zabronione. Wynika to z Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz.U. Nr 80 poz. 904 z 2000 r.)
  • Kopiowanie i niekomercyjne rozpowszechnianie zawartości serwisu (po uzyskaniu zgody autora tekstu) możliwe jest jedynie wraz z podaniem informacji na temat źródła pochodzenia wraz z aktywnym adresem: http://brzytwa.org/forum/index.php
  • Kopiowanie i rozpowszechnianie zawartości strony w celach komercyjnych jest zabronione.