Forumowe gadgety

Aktualności

Autor Wątek: Wars - płyn po goleniu  (Przeczytany 151088 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline oski

• Stały bywalec.
  • Podziękowań: 2
Wars - płyn po goleniu
« dnia: Marca 11, 2013, 23:19:54 »
Dziwne, że nie ma jeszcze takiego wątku ;D
Myślę, że większość forumowiczów go zna i używa, bądź kiedykolwiek używało, więc chyba warto wymienić swoje spostrzeżenia ;)

Obecnie używam Wars Classic płyn po goleniu. Zapach jest bardzo podobny do zapachu kremu, prawie taki sam. Nie jest zbyt trwały, nie utrzymuje się długo na skórze. Płyn ma w składzie mentol, który (przynajmniej mi) daje przyjemny, delikatny efekt chłodzenia. Dzięki temu dobrze łagodzi podrażnienia. Zawarta w składzie gliceryna powoduje, że skóra na twarzy staje się miękka i gładka.

Dla mnie jest to idealny after shave. Idealnie łagodzi podrażnienia, nie wysusza skóry, wygładza ją. Co ważne, to twarz po zastosowaniu tego płynu nie jest tłusta i świecąca.  Do tego ładnie pachnie (ale tutaj to już zależy co kto lubi).

Cena: swój kupiłem za 5,80zł na wyprzedaży z powodu likwidacji sklepu chemicznego. "Normalnie" cena waha się od 7 do 11 złotych.

Obecnie poluję na Wars Sport :azn:

Offline peseriusz

• *
  • Podziękowań: 0
Odp: Wars - płyn po goleniu
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 12, 2013, 19:09:24 »
Wydaje mi się, że na pewno Wars był już gdzieś wspomniany. Również używam (używałem) i jeżeli ktoś lubi zapach, to jest świetny. Bardzo miło piecze na twarzy  ook
Shave ev'ry day and you'll always look keen !

Offline Pieter

• Stały bywalec.
  • Podziękowań: 5
  • Miejsce pobytu: Poznań
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 12, 2013, 19:36:45 »
Oski, co Ty mówisz.. nie znam bardziej trwalego AS! Jak sie do mnie corka przytuliła po kilku godzinach jeszcze sama pachniała

Offline witeq

• *
  • Podziękowań: 7
  • Miejsce pobytu: miasto 44 wysp,Polska
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 12, 2013, 19:53:25 »
Z tym utrzymywaniem się tego zapachu różnie bywa,jak użyję po wieczornym goleniu to jeszcze rano poduszka nim pachnie.Jak rano zaaplikuję jeszcze raz przed wyjściem do pracy i wyjdę na dwór to po dotarciu do miejsca przeznaczenia już nie bardzo go czuć.Używam Warsa Classic,ale ponieważ nie bardzo przypadł do gustu mojej lepszej połowie(o czym już kiedyś pisałem) chyba będę musiał się z Warsem pożegnać :(
Pozdrawiam
Witek

Offline oski

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 12, 2013, 22:07:21 »
Ten zapach po prostu wywiewa jak się gdzieś idzie.

Offline ultima

• Stały bywalec.
  • Podziękowań: 1
  • Miejsce pobytu: Irl.
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 13, 2013, 10:52:43 »
Wczoraj wychodzac ze sklepu poczulem znajomy mi aromat, wlasnie Warsa. Machinalnie sie obejzalem i moim oczom ukazal sie dziadzio pod 80-tke, nie koniecznie zaliczajacy sie do eleganckich gentlemanow ;)

Offline Grzes85

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 13, 2013, 15:36:21 »
Och tego zapachu się nie da zapomnieć mój Tata go używał i Upa (dziadek).

Offline Maciek1980

• Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa\Radom
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 18, 2013, 17:21:45 »
Ja używam Warsa i mi się podoba. Dobry, klasyczny zapach! Lepszy od wielu droższych wód.
"Klasyczne golenie, które stanowiło przed laty podstawową czynność i powinność każdego mężczyzny stało się dziś rytuałem dla miłośników tradycyjnego golenia, którzy mają świadomość, że czas poświęcony sobie działa zbawiennie na duszę i ciało"

Offline chemiczny

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Łódź
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 09, 2013, 14:58:28 »
Wczoraj kupiłem Warsa Classic , nigdy wcześniej tego specyfiku nie używałem, a więc moje odczucia postanowiłem opisać przed wejściem w ten wątek , ażeby sprawdzić co się pokrywa z tym co piszecie:

+++ Zapach - bardzo Old Skulowy - oceny własnej kobiety nie znam bo ma katar :/ , jednak mi się podoba... co do trwałości do w domu pachnie nim i pachnie, co do wyjścia z nim na powietrze, wypadałoby wyjść po samym użyciu... ja tak jeszcze nie zrobiłem. 
Za zapach daję ****/5

+++ Mentolnięcie - miłe, wyczuwalne, ciekawy efekt przy tak tanim specyfiku. Gratuluję pomysłowości za ten dodatek, w droższych płynach często tego nie ma.
Za Mentol daję *****/5

+++ Właściwości łagodzące podrażnienia - i tutaj byłem mile zaskoczony, troszeczkę popiekło, ale żadnych krostek i podrażnień nie miałem, z rana buzia nadal gładka i ożywiona, nie tłusta, właściwie to nie ma co się bać tego płynu, to nie woda kolońska, płyn pieczenie wynagradza mentolem, który się odczuwa po niedługiej chwili...
Za leczenie skóry *****/5

+++ Tani a więc wydajny - jak na Splasha nie trzeba żałować kropelki która się przeleje z dłoni na podłogę.
Za cenę *****/5

Szczerze polecam ten produkt, zapach może nie każdemu się podobać, jednak są różne linie zapachów tej marki .  ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2013, 23:26:10 wysłana przez chemiczny »
"Zielone PRORASO - to kosmetyki z klasą..."

Brzytwa - Tondeo Sifter

bambusfly

« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 09, 2013, 18:59:14 »
Gdzie maja te wody? W sieciówkach nie widziałem, albo nie pamiętam w kt?rej:)

Offline chemiczny

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 09, 2013, 22:37:26 »
Ja w Realu znalazłem, ogólnie jest dostępny w większości sieciówek. 

Brzytwa - Tondeo Sifter

Offline oski

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 09, 2013, 23:19:06 »
chemiczny, mam identyczne odczucia co do tego płynu. Twoja wypowiedź jest taka "nic dodać, nic ująć", chyba wyczerpałeś ten temat ;D

Offline Hans

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 09, 2013, 23:21:26 »
Gdzie maja te wody? W sieciówkach nie widziałem, albo nie pamiętam w kt?rej:)
W Auchanie na modlińskiej jest z reguły dostępny pełen asortyment produktów Miraculum, niedawno widziałem tam także wody Wars. W innych Auchanach pewnie tez będzie :) Ewentualnie możesz spróbować w kiosku seniora przy świętokrzyskiej 30.

Offline chemiczny

• Stały bywalec.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 09, 2013, 23:31:38 »
chemiczny, mam identyczne odczucia co do tego płynu. Twoja wypowiedź jest taka "nic dodać, nic ująć", chyba wyczerpałeś ten temat ;D

Hehe cieszy mnie że tak myślisz , zwykle krytycznie podchodzę do tanich kosmetyków, ale nie mam się do czego tu przyczepić .  :)
Bardzo nie lubię kiczowatych towarów , jak na tą półkę cenową, cóż wymagać więcej...
Co do trwałości , pamiętajmy że to nadal płyn po goleniu , ma bardziej leczyć niż długo pachnieć, co innego woda kolońska .  ;)

Brzytwa - Tondeo Sifter

Offline norbee

• Stały bywalec.
  • Z miasta Łodzi się pochodzi
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 10, 2013, 10:28:28 »
Panowie w pełni się z Wami zgadzam

Norbert

Czy wiesz, że w Łodzi:
?   jest najwięcej zabytków w Polsce? Są to głównie fabryki, kamienice i pałace
?   jest największy fabrykancki pałac w Europie nazywany łódzkim Luwrem?
?   funkcjonuje najnowocześniejsza palmiarnia oraz największy ogród botaniczny w Polsce?