Forumowe gadgety

Aktualności

Autor Wątek: Bond inspired by Whisky - woda i balsam po goleniu  (Przeczytany 5318 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Połet

• Użytkownik
  • **
  • Podziękowań: 0
  • Miejsce pobytu: Łódź
Odp: Bond inspired by Whisky - woda i balsam po goleniu
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 29, 2022, 17:44:19 »
To fakt, że zamęt butelkowy dziwnie wygląda ale to co w butelkach w tej cenie broni się samo za siebie. Wiadomo zapach to kwestia gustu aczkolwiek są zapachy kontrowersyjne i są jako takie. Ten choć ciut słodkawy pachnie dość przyjemnie i utrzymuje się długo. Wiadomo, nos się przyzwyczaja i po pół godzinie nie wyczuwa zapachów już tak jak na początku ale dziś po powrocie do domu i włożeniu podomki dość wyraźnie poczułem aplikacje ASa w dniu poprzednim.

Ale nie o to chodzi a o działanie. Mam dziwną cerę w okolicach nosa i ust ze skłonnościami do przesuszania. Stosowałem Thayersa oczar z ogórkiem czyli tonik dla ekstra nawilżenia po goleniu, balsam Bialy Jeleń, czy nawet tłustawy krem z masłem shea i tak jak Thayersa uważam za średniaka pod względem tego co powinien oferować, kilka balsamów po goleniu poszło przez słabe właściwości do kosza, BJ jest trochę lepszy ale to raczej produkt na późną wiosnę i lato.
Bond Whisky przez swoją tłustość jest pierwszą wodą po goleniu którą mogę pochwalić. Od dawien dawna nie czułem po goleniu potrzeby wysmarowania paszczy żadnym kremem, uczucia ściągnięcia skóry, przesuszenia. Co prawda jestem dopiero po dwóch aplikacjach i potwierdzam jak przedmówcy że dawki były dość spore ale biorąc pod uwagę jego właściwości po goleniu jestem zdecydowanie dla na TAK.

Jak zapachowo i tłustawo w porównaniu do Whisky wypadają inne bondy? Polecany spacequest na przykład?
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2022, 17:46:56 wysłana przez Połet »

Offline jaro82

• Stały bywalec.
  • Podziękowań: 13
  • Miejsce pobytu: Ostrowiec Św.
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 29, 2022, 18:45:53 »
@Połet: Ja już lecę z drugim opakowaniem balsamu Bond Whisky.  Aplikuję mniej więcej kwadrans po aftershavie. Mam na policzkach i wokół ust bardzo suchą skórę i połączenie as+balsam jest dla mnie idealne. Nie widzę problemu zbyt tłustej skóry po balsamie, wchłania się szybko. Chyba każda woda Bonda ma również balsam z tej linii. Tak więc spróbuj uzupełniać balsamem a nie polegać na samej wodzie.
MNŻ: Rockwell 6C, DSCosmetic T7-SE, S9, Gillette King C, Muhle R89, R41, Merkur 34C, Razorock 37, Fatip CC Grande
P: Frank Shaving, Omega 11137, Semogue 610, Yaqi Sagrada Familia, Omega S-Brush

Offline Połet

• Użytkownik
  • **
  • Podziękowań: 0
  • Miejsce pobytu: Łódź
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 29, 2022, 19:08:14 »
Z jednej strony nie lubię mnogości kosmetyków i zawsze staram się zużyć te które już mam lub się ich pozbyć, z drugiej skoro AS się sprawdził to czemu nie dać by szansy balsamowi? Nie nie można...
A czy po balsamie nie nałoży się efekt kleistości? Przyznam że woda choć przedawkowana pozostawiała taki delikatny efekt przez 40-60 minut po aplikacji. Nie żeb mi to przeszkadzało ale skumulowanie tego efektu to może być już trochę za dużo.
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2022, 19:10:22 wysłana przez Połet »

Offline jaro82

• Stały bywalec.
  • Podziękowań: 13
  • Miejsce pobytu: Ostrowiec Św.
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 29, 2022, 20:15:11 »
@Połet: Nie dowiesz się jeśli nie spróbujesz na sobie. Naprawdę niedużo się bierze balsamu. Jest dość rzadki i bardzo wydajny. Jeśli Whisky wystarcza Ci solo to może balsam nie jest konieczny, ale do innego Bonda może się przydać.
MNŻ: Rockwell 6C, DSCosmetic T7-SE, S9, Gillette King C, Muhle R89, R41, Merkur 34C, Razorock 37, Fatip CC Grande
P: Frank Shaving, Omega 11137, Semogue 610, Yaqi Sagrada Familia, Omega S-Brush