Autor Wątek: [Szukam] Ostrzenie Łódź  (Przeczytany 18836 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Steve

• Nowy Użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Łódź
Odp: [Szukam] Ostrzenie Łódź
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 16, 2020, 16:47:45 »
Dzień dobry Panowie (jeśli są tu jakieś Panie to proszę wybaczcie mi ten nietakt, po prostu założyłem, że raczej nie golicie się brzytwami :D)

Nie tak dawno wszedłem w posiadanie brzytwy po zmarłym dziadku. To Jowika 8231, ma dla mnie wartość sentymentalną i pomyślałem, że wolę dać jej nowe życie i spróbować używać niż, żeby się walała na strychu zapomniana. Nie była używana przez dobre kilka lat. Czytałem, że są tu dobre dusze, które oferują ostrzenie nawet za darmo. Ja nie chcę iść na łatwiznę, ponieważ jednak nie posiadam kamieni do ostrzenia (nie ukrywam, że takie dość dobrej jakości to spory dla mnie wydatek, a wiem, że raczej nie będę się tym czyli renowacją brzytew/ostrzeniem zajmował na dłuższą metę) szukam kogoś kto byłby w stanie mi z tym pomóc.

Mam na myśli osobę z Łodzi/Piotrkowa Trybunalskiego, kogoś kto miałby trochę wolnego czasu i cierpliwości dla totalnego laika. Chciałbym, żeby to nie było na zasadzie, że przychodzę i ktoś robi za mnie, a ja patrzę jak druga osoba odwala za mnie robotę. Popracować własnymi rękami daje większą satysfakcję.

Oczywiście za poświęcony mi czas i pomoc odwdzięczę się butelką wódeczki/whisky - tu decyzję pozostawiam już w gestii mojego przyszłego mentora :)

pozdrawiam czytających
Maciek

Edit: Przepraszam, napisałem w niewłaściwym wątku - rozkojarzenie wywołane zmęczenie dnia poprzedniego...
Uprzejmie proszę moderatora o przeniesienie do działu ostrzenie brzytew w Łodzi.
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2020, 17:45:33 przez Steve »