Autor Wątek: Moje początki golenie brzytwą  (Przeczytany 463418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomek 24

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Kraków
Odp: Moje początki golenie brzytwą
« Odpowiedź #1590 dnia: Sierpnia 23, 2020, 07:44:54 »
@Troip , nie zasycha...😁😁😁. Jest ok. @miklo , mam dokładnie to samo! Na szyji , po bokach zarost rośnie mi ukośnie. I też muszę go " robić " pod kątem 🤣. Nie cała szyja , dwa małe fragmenty po obu stronach jabłka Adama. I tylko w tych dwóch miejscach wyczuwam lekki niedosyt 😁. Reszta PN! Maszynką potrafię te miejsca dogolić... brzytwą jeszcze nie...Ale wiem że z czasem się nauczę 🤗. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z wczorajszego ( późnego ) golenia😁😁😁

Offline miklo

• Aktywny użytkownik
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #1591 dnia: Sierpnia 23, 2020, 09:07:29 »
Przy goleniu brzytwą możesz pracować nadgarstkiem, a nie tylko całą ręką. Obracanie nadgarstka może Ci pozwolić golenie pod kątem na szyi.

Offline Tomek 24

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Kraków
« Odpowiedź #1592 dnia: Sierpnia 23, 2020, 10:52:16 »
Ok , dzięki 😁 za podpowiedź. Wypróbuję następnym razem 🤗

Może Ci na szyi zarost rośnie pod kątem? Ja tak mam i samo przejście z dołu do góry nie wystarczy. Muszę pojechać pod kątem około 45 stopni. Czy to brzytwą, czy maszynką.
[/quot
Właśnie ogoliłem się znów dla odmiany MNŻ. Zarost czterodniowy. Założyłem nową żyletkę. Przwecowałem ją najpierw na dłoni. Trzy przejścia i PN. Bez podrażnień i zacięć 😁. Ale trochę się namęczyłem z tą szyją... trudno jest dogolić włosy rosnące w poprzek szyji i to z lekka z ukosa... nawet maszynką. Następne golenie planuję brzytwą. Gdzieś wyczytałem na forum że ktoś poleca ogolić się MNŻ a potem nałożyć pianę na ogoloną twarz i zebrać ją brzytwą. Jak myślicie? Czy to dobry sposób by nauczyć się golić brzytwą??
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2020, 07:51:39 przez Robson »