Autor Wątek: Gillette 7 o'clock  (Przeczytany 6450 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kowjack

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Deszczowa wyspa Ireland
Odp: Gillette 7 o'clock
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 14, 2016, 12:54:44 »
kowjack

Jak odróżnić produkcję niemiecką od rosyjskiej? Poza opakowaniem, które w przypadku żyletek rosyjskich, jest chyba gorszej jakości, chociaż może to wina zdjęcia?
Niemiecka produkcja, przednia i tylna strona opakowania, zawiera ta sama grafike bez kodu kreskowego, dolna strona zawiera tez naciecie na wygodne wyjmowanie zyletki.

@bigmaciek kilka fotek, lewa strona to produkcja niemiecka, prawa strona to produkcja rosyjska.

Jesli mialbym okreslic niemiecka produkcjie, to jest to polaczenie najlepszych cech skutecznosci Feathera oraz lagodnosci London Bridge. Informacje ze jest to niemiecka produkcja otrzymalem od mojego lokalnego sprzedawcy, tuz po tym, jak kupilem 200 sztuk na ebayu i okazalo sie ze to nie jest to ta sama zyletka jaka kupowalem w sklepie shaving.ie
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2016, 13:02:22 przez kowjack »
Każdy z nas jest jedyny, niepowtarzalny i kieruje się w życiu powodami niezrozumiałymi dla reszty.

Offline Carlos

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Gdynia
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 16, 2016, 20:07:54 »
Goliłem się wczoraj tą żyletką w R89 i mnie podrażniła, natomiast dzisiaj w W11 się spisała rewelacyjnie, nastawianie na 4 zarost jedno dniowy cielą jak mażenie.

Offline plasticfree

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Gdańsk
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 25, 2017, 19:33:52 »
Ostatnio jadę drugą sztuką Super Platinum i jestem nią zachwycony. Zero czerwonych kropek, super gładkość i skóra w doskonałym stanie. Już myślę gdzie by tu zanabyć coś więcej na wypadek wojny, ale ciężko z dostępnością. Ktoś poratuje jakimś namiarem, gdzie koszty dostawy nie zabiją sensowności zakupu ?
Paradoksalnie dostałem te sztuki na testy od PG Gilette, to co oni tam chcą testować jak rozwiązanie co wprowadzić szerzej u nas na rynek mają na tacy ? Tak dobre żyletki a w typowej drogerii dostać nie można. Szkoda, oj szkoda..
Maszynka: Maggard Razors V3A (Graal)
Brzytwa: Dovo Solingen Best Quality 6/8
Pędzel: Vigshaving 2band 24mm

Offline Marcin Es

• Zaawansowany użytkownik
  • Miejsce pobytu: Toruń
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 25, 2017, 20:20:22 »
Te żyletki są produkowane w Indiach?

Offline zennhorst

• Nowy Użytkownik
  • *
  • Miejsce pobytu: Warszawa
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 25, 2017, 21:59:09 »
Ostatnio jadę drugą sztuką Super Platinum i jestem nią zachwycony. Zero czerwonych kropek, super gładkość i skóra w doskonałym stanie. Już myślę gdzie by tu zanabyć coś więcej na wypadek wojny, ale ciężko z dostępnością. Ktoś poratuje jakimś namiarem, gdzie koszty dostawy nie zabiją sensowności zakupu ?
Paradoksalnie dostałem te sztuki na testy od PG Gilette, to co oni tam chcą testować jak rozwiązanie co wprowadzić szerzej u nas na rynek mają na tacy ? Tak dobre żyletki a w typowej drogerii dostać nie można. Szkoda, oj szkoda..

W Czechach są w bardzo przyzwoitych cenach ...
Też je lubię ... tylko tej klej  :'(
"honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere"
zennhorst

Offline plasticfree

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Gdańsk
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 25, 2017, 22:05:49 »
Te żyletki są produkowane w Indiach?
Ponoć w Indiach jak i w Niemczech oraz być może w Rosji (ale tu chyba nie SP).
@zenhorst dzięki będę patrzył.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Maszynka: Maggard Razors V3A (Graal)
Brzytwa: Dovo Solingen Best Quality 6/8
Pędzel: Vigshaving 2band 24mm

Offline tysonic

• Stały bywalec.
  • Miejsce pobytu: Miasto Świętej Wieży
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 25, 2017, 22:07:41 »
Ja uważam klej za dobrą sprawę bo żyletki nie mają szansy się stępić o bibułkę a zawsze z maszynki da się go później usunąć. No, chyba że walą go tyle co w Astrach, łopatą normalnie, to już wtedy może lekko irytować rotfl
Vintage Gillette is the shit!

Offline spartis

• Zaawansowany użytkownik
  • na Mazurach urodzony, w Mazurach zakochany
  • Miejsce pobytu: Warszawa/Szczytno/Świdnik
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 10, 2020, 07:36:02 »
Gillette 7 o’clock Super Stainless (zielone) - po zużyciu paczki moje ogólne wrażenie: nie są warte swojej ceny. 1zł za żyletkę co najwyżej średniej jakości?
W porównaniu do analogicznych Perma Sharp czy Polsilverów, nomen omen wszystkie pochodzą z tj samej fabryki, wypadają zwyczajnie blado. Zostały mi jescze 2 paczki z innego zakupu/partii, zobaczymy - może okażą się lepsze niż ta, którą zużyłem.
Trudny początek niekoniecznie musi być złym początkiem
Hans Hellmut Kirst